098-634- 87- 34 vorota.sobol@gmail.com

РОЛЕТИ

Ради запропонувати Вам —  захисні ролети для вікон. У нас ви знайдете широкий спектр колірних рішень та комбінацій матеріалів. Готові ролети часто не задовольняють замовника на всі 100%, тому ми радимо запросити нашого фахівця, який заміряє вікно і допоможе підібрати індивідуальне та правильне рішення саме для Вашого вікна! Якщо ви замислюєтеся про те, щоб купити захисні ролети Черкаси, то Вам варто розглянути нашу пропозицію.

Ціни захисних ролет  різні, бувають дешеві, бувають і дорогі. Ми ж пропонуємо прийнятну ціну на високу якість! Будемо раді відповісти на Ваші запитання. Основним призначенням захисних рольставни є захист від злому, несанкціонованого проникнення в приміщення, крім цього, рольставні прекрасно справляються із захистом від сонця, атмосферних опадів, істотно знижують шум вулиці, втрати тепла, а також захищають від цікавих очей. Захисні рольставні (ролети захисні) є вузьким (від 37 мм до 77 мм.) сталевим або алюмінієвим профільом, що збирається в полотно.

Спеціальне замкове з’єднання, яке дозволяє змотувати полотно в рулон, короб, в який міститься сам рулон, що направляють, що забезпечують рух полотна вгору-вниз. Крім цього захисні рольставні (захисні ролети) конструкція складається із системи приводу, системи управління та системи замикання. Полотно захисних рольставни є рухомо з’єднані між собою пластини – ламелі, які, найчастіше, виготовлені з алюмінію або сталі. Ми хочемо допомогти Вам зробити правильний вибір, який прикрасить Ваш будинок і допоможе зберегти від злому та проникнення непроханих гостей.

 

Ласкаво просимо до нас!

Мы скоро перезвоним вам!
+5(999)999-9999