098-634- 87- 34 vorota.sobol@gmail.com

МАРКІЗИ

Маркіза  – це тканинний навіс, збірно – розбірна конструкція для затінення різних вуличних об’єктів: вітрин магазинів, літніх майданчиків кафе, віконних отворів, терас та балконів.

Такі маркізи захистять від дощу та вітру, Основна відмінність маркіз від інших стаціонарних навісів полягає у можливості складатися, розкладатися та регулюватися.

Для наших фахівців не важко виготовити маркіз і зробити монтаж на Вашому об’єкті.

Ще одним нашим напрямком євиготовлення і установка Маркізов. Маркізи можуть бути різних розмірів (великі для відкритих майданчиків і терас; маленькі – для балконів та вікон), конструкцій (вертикальні, горизонтальні) та форм (квадратні, прямокутні, радіусні). Також бувають навіси, призначені для зимового саду. Маркізи Черкаси – досить прості конструкції, що легко складаються. Навіс маркізи виробляється з міцної (найчастіше — акрилової) тканини, яка стійка до перепадів температури і зберігає зовнішній вигляд навіть під впливом ультрафіолетового випромінювання та дощів. Для балконних і терасних маркіз застосовується тканина зі скловолокна, що має глянсову поверхню і здатність не провисати під власною вагою.

Мы скоро перезвоним вам!
+5(999)999-9999